Tüketici Görüşleri

TUZUMU TANIYAN TÜKETİCLERİMİZDEN YORUM YAPANLARA HEDİYE OLARAK SIVI TUZ GÖNDERECEĞİZ.

Öncelikle sağlığınız için değerli olan yeryüzünün en kaliteli son derece zengin mineralli kendiliğinden doğal ortamda kristalize olan Yer altı Kaynak tuzunu tüketiminize sunmaktan dolayı çok mutluyuz.

Siz kıymetli müşterilerimizin ürünümüz hakkındaki görüşlerini önemsiyoruz. Satın almış olduğunuz ürünümüz hakkında ki fikriniz bizler için gerçekten çok önemlidir. Ürünümüz hakkında ki görüş ve tavsiyelerinizi bu stede paylaşmanızı dört gözle bekliyoruz.

Diğer insanların da doğal kaynak tuzumuzla tanışmaları çok önemli ve sizlerin bu tanışmalarında katkılarınızın olmasını diliyoruz. Ülkemizin çok kıymetli olan bu ürünün üretim ve pazarlanması sürdürülebilir olması için sizlerin desteklerine çok ihtiyacımız var. Ürünümüzden çevrenize dostlarınıza akrabalarınıza bahsedin. Bizi Facebook, Twitter ve google+ v.b sosyal medyada takip edin. Bu desteğinize çok seviniriz.

Tuzumuzla ilgili görüşlerini paylaşan tüketicilerimize sıvı tuz hediye edeceğiz.

Not: Hediye sıvı tuz gönderimi ayrıca kargo masrafı olmaması için yapacakları tuz siparişleriyle birlikte gönderilecektir.

1 yorum

  1. Tuzun “ZEMZEM”i. Tedavi edici özelliğinin yanısıra, koruyucu hekimliğin en önemli yardımcılarından biri ve şifadan başka hiçbir etkisi olmayan tam fıtri bir tuz tüketicisi olacaksınız. Ve size bu değeri kazandırdığı için de Fehmi Bey’i hayırla yâd edeceksiniz…

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*